На Рівненщині воїнам купили тепловізор за зарплату лісників

Впродовж двох місяців березнівські лісівники віддавали свій одноденний заробіток на придбання тепловізора для воїнів АТО. На зібрані понад вісімдесят тисяч гривень вони купили потрібний для бійців прилад та передали його військовослужбовцям тридцятої бригади.

Військові подякували працівникам лісгоспу за тепловізор, адже завдяки йому вони повністю володітимуть ситуацією щодо переміщення ворогів у темну пору доби.

-Крім того, місяць тому від колективу підприємства було відправлено нашим бійцям у зону АТО партію продуктів на суму 25 тисяч гривень – по десять мішків цукру та борошна, вермішель, тушковане м’ясо та інші харчі, - розповів директор Березнівського лісового господарства Олег Олексієвець.

Також керівник підприємства зазначив, що Березнівський лісгосп не тільки допомагає тим, хто нині стоїть на передовій, але й членам сімей воїнів-земляків. За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА, їм  безкоштовно виділяють дрова, а за потреби - надають матеріальну допомогу. «Це важлива робота, ми і надалі будемо підтримувати нашу армію і її воїнів», - зауважив Олег Олексієвець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.