Мер Рівного про конфлікт навколо оренди будинку побуту: "Суборендарі просто наклали в штани"

Вже 15 років поспіль рівненський будинок побуту перетворюється у руїни. Про це під час засідання сесії Рівненської міськради заявив представник суборендарів будівлі Олександр Якименко.

Нагадаємо, люди прийшли під будівлю, де відбувається сесія міськради з плакатами з проханням знайти господаря для будинку побуту.

- Вже 15 років ця будівля в жахливому стані, руйнується. Дах протікає і волога потрапляє у шахту ліфта, вже 2 місяці не працює насосна станція, стіни дають тріщину, підлога просідає. Існує і низка інших проблем. Якщо й надалі орендар братиме цю будівлю в оренду та нічого в неї не вкладатиме, а наживатиметься на нашій суборенді, то будівля просто зруйнується. Тим часом орендар Вадим Павлюк будує собі будинок, торговий центр і наживається на нас. Ми давали звернення щодо того, щоб Павлюку не продовжували договір оренди. За нього підписалися 50% суборендарів. Але на це ніхто не зважає. Нас залякують. Тому ми просимо депутатів зважати на нашу думку і віддати цю будівлю іншій людині в оренду, яка б вкладала в неї кошти, а не руйнувала її, - каже Олександр Якименко.

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що він готовий розірвати оренду з орендарем, якщо більшість за це виступить: 

- Як скаже більшість - так і буде. Доля суборендарів у їх руках і як зберуть підписи, так ми і зробимо. А так ви просто "наклали в штани" і хочете все зробити нашими руками. Якщо комусь погрожують скажіть мені, я приведу міліцію, - зазначив Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сесію Рівнеради знову пікетують

Вкладники рівненського "Ріверсайду" вимагають у депутатів дозволити добудову будинку

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.