Скандальний Ваня "Півмільйона" хоче з-під слідства назад на посаду голови сільради

Крик душі адвоката Обарівського сільського голови Івана Тимощука, звинувачення у непрофесійності прокурора Войтюка, зауваження судді Христині Ореховській, - захист Івана Тимощука застосовує усі можливі й неможливі методи, аби не допустити позбавити волі на понад вісім років та конфіскації майна посадовця.Окрім того, на засідання прийшли односельчани сільського голови і вимагали у суду… заборонити адвокату захищати сільського голову.

Нагадаємо, сільського голову спіймали на хабарі у 500 тисяч гривень, що розцінюється, як тяжкий злочин. 

Слідча суддя Кристина Ореховська

Суддя Кристина Ореховська розглядала сьогодні одразу два клопотання прокурора Войтюка. Перше, про продовження терміну запобіжного заходу підозрюваному Івану Тимощуку у вигляді застави, а також обов’язків, які покладені на нього. Зокрема, не покидати  межі села Обарів до 23 серпня 2015 року – дане клопотання слідча суддя задовільнила, але зазначила, що його можна оскаржити в апеляції. Адвокат підозрюваного зробив зауваження судді, каже, що таке рішення не підлягає апеляції.  Друге, це ще на місяць продовжити терміни відсторонення від посади Обарівського сільського голови  – захист проти.

Адвокат із підозрюваним у хабарництві Іваном Тимощуком

Нагадаємо, на досудовому слідстві було встановлено, що Іван Тимощук, діючи за попередньою змовою з приватним підприємцем, одержав неправомірну вигоду з використанням наданої йому влади у півмільйона гривень. Прокурор каже, що адвокат підозрюваного зволікає із ознайомленням справи. Він підозрює, що Іван Тимощук буде переховуватися від слідства. Адвокат заявляє, що прокурор немає нових обставин, які дають можливість задовольнити таке клопотання, а також вводить в оману суд і присутніх тим, що кожного разу зачитує одну і ту саму промову.

- Я не розумію, чому сторона обвинувачення так формально підходить до виконання своїх обов’язків і не бачить вимоги Закону, які зобов’язують діяти у спосіб, передбачений Законами Конституції України. Відсторонення будь-якої особи від посади – це запобігти конкретним, чітким вимогам у кримінальному провадженні. Я вважаю, неприпустимою і ганебною поведінкою сторони обвинувачення - формально підходити до викладу обставин, - каже адвокат підозрюваного. – Відсторонення від посади це один із найтяжких засобів забезпечення кримінального провадження. Прокурору не потрібно зачитувати ті обставини, що були у минулому, а навести нові, які свідчать про те, що існують нові ризики. Насправді протягом чотирьох місяців з Іваном Тимощуком не проводяться слідчі дії. Саме досудове розслідування закінчилося ще три місяці тому.

Адвокат каже, що хоче разом із підозрюваним встановити істину у цій справі і чи є настільки тяжким злочин, про який зазначає прокурор у своїй підозрі.

- Прокурор навіть не переймається тим, щоб повідомити суду справжні обставини. Це жива людина. У нього перебуває на утриманні дочка-вдова із малолітніми дітьми і дружина ніде не працює. Чи задається прокурор думкою, за що живе ця родина? Слідство триває півроку. Крик душі до прокурорів: от що ви робите? – обурюється адвокат Івана Тимощука. – Усі мають право на справедливий суд. 

На таку промову прокурор зробив зауваження адвокату у порушенні адвокатської етики щодо висловлювань у бік процесуального керівництва, бо, буцімто, не йому вирішувати, чи правильно прокурор працює.  

Окрім того, у судове засідання з’явилося четверо односельців Івана Тимощука, які назвалися представниками громади і попросили суд… заборонити адвокату захищати Івана Тимощука.

Сьогодні суд оголосить рішення щодо того, чи буде «Ваня – півмільйона» далі працювати на своїй посаді.  

Коментарі

А панн Іван все сидить і сидить мовчки схиливши голову! Невже він вірить в ці слова?

За твої такі слова тебе першого на розстріл!!! Бо з тебе нічого путнього не вийде в житті, або вже не вийшло! Не знаючи суті як все було, тим більше, знаючи як це все робиться в наш час, осуджувати людину - не є нормальним!!!

А яка в нього машина?

У цієї гниди дружина не працює,то давайте його випустим і віддамо пів мільйона.Тварюку разом з дружиною та дочкою розстріляти треба.Машину за что ця гнида таку купила?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.