"Правий Сектор Рівненщини" не хоче "махновщини", тому збиратиме підписи у підтримку імпічменту Президенту

Декілька днів тому у Києві відбувся всеукраїнський з'їзд партії "Правий Сектор". Про те, що там відбувалося і які питання обговорювали, сьогодні у Рівному розповів лідер "Правого Сектору Рівненщини" Роман Коваль.

Він анонсував, що відтепер їхній рух перейменовується у національно-визвольний. Також, "Правий Сектор" не збирається брати участь у виборах, однак планується впровадження проектів партії у декількох пілотних областях. Чи стане такою областю Рівненська - невідомо, анонсували лише, що на Рівненщині організовують штаби, де збиратимуть підписи на підтримку імпічменту Петру Порошенку та Арсенію Яценюку. 

- Першочергово ми обговорювали події у Мукачево. Саме на них була загострена увага керівництва під час партійного з'їзду. Хлопці вступили у боротьбу з контрабандою, яка караваном йшла через західний кордон. Маємо двох вбитих і чотирьох поранених, - каже Роман Коваль. - Те, що відбувається сьогодні у середині країни та на сході – це набагато важливіше, аніж самий з’їзд. Тому головна тема, яку обговорювали – війна.

За словами очільника "Правого Сектора Рівненщини", найбільше вразило всіх те, що Україна має фінансувати ДНР та ЛНР.

- Для «Правого Сектора» це не є прийнятною позицією і є чітка заява керівництва – повна блокада цих двох територій. Жоден кілограм продуктів, засобів гігієни, одягу та медикаментів немає поступати туди,  - сказав пан Коваль. 

Окрім того, Роман Коваль щодо намірів "Правого сектору" збирати підпис за імпічмент керівництва країни каже, що зараз мова йде не лише про Порошенка і Яценюка, а про всіх людей, які прийшли до влади.

- А до влади вони прийшли на крові патріотів. Ми вважаємо те, що сталося у Мукачево – наслідок дій діючої влади. Ми не хочемо дійти до рівня Махновщини для того, щоб втратити державу. Тому, революційним шляхом, шляхом повалення влади зброєю ми не підемо, - зазначає лідер «Правого Сектору Рівненщини» Роман Коваль.

За словами пана Коваля, реформи, які обіцяла діюча влада так і залишилися на рівні обіцянок. Адже зміни не можуть прийти  міліцію перейменовуючи у поліцію. Варто реформувати й економічні, і соціальні сфери. Ми більше не бачимо ніяких дій влади, окрім позичання грошей у Міжнародного валютного фонду.

- Наразі «Правий Сектор» хоче підштовхнути владу до того, щоб вона усвідомила, що має працювати для людей. Іншого шляху ми не бачимо. В іншому випадку вона повинна йти геть. Зараз формуємо штаби по всіх районних центрах області. Далі – приступаємо до демонтажу влади, - анонсував Роман Коваль.

Як наголосив лідер «Правого Сектора Рівненщини», після режиму Януковича змін майже не було. Адже зміна одних керівників області на інших – ні до чого не призвела і це видно з останніх подій на Закарпатті. Тому потрібно легітимним способом усунути діючу владу.

- На Рівненщині ми підтримуємо ініціативу нашого провідника Дмитра Яроша і найближчим часом у всіх районних центрах Рівненщини і у самому обласному центрі будуть виставлені намети, де збиратимуться підписи на підтримку імпічменту Петра Порошенка, - зазначає член «Правого Сектора» Ігор Люлька. – Це стане попередженням всій державній системі. Ми довго мовчали, але терпець вже вривається.

"Правий Сектор" хоче назбирати більше одного мільйона голосів, щоб можна було провести Всеукраїнський референдум. Він стане "вистрілом у повітря" та попереджувальним знаком для влади. 

Під час прес-конференції розповіли, що у Києві під час з’їзду партії було присутні 95 осіб-членів партії. Одним із ключових питань стала пропозиція Дмитра Яроша скласти повноваження народного депутата. Оскільки він не може знаходитися і працювати у складі політичної системи, яка наразі існує. Однак однопартійці попросили його цього не робити, мовляв, вони зараз йдуть на прямий конфлікт із діючою владою. І якщо вони не матимуть захисту у сесійній залі, то втратять своїх побратимів, як на сході, так і на захолі країни. Оскільки навіть один голос Яроша багато чого може вартувати.

- На всю Україну ми заявили, що «Правий Сектор» не бере участі у виборах. Влада нас не цікавить. Для нас цікаво змінити саму систему. Чи будуть пілотні проекти у декількох областях – не відомо. Допускаємо, що у кількох областях ми хочемо втілити деякі свої ідеї. Ми покажемо, що від нас йдуть люди, які своїм прикладом покажуть політикам, як має працювати народна влада.  Чи буде такий пілотний проект у Рівному – поки не готові відповісти, - підсумував Роман Коваль.

Як зазначили під час прес-конференції, відтепер "Правий Сектор Рівненщини" всю свою діяльність висвітлюватиме у прозорому режимі, про свої плани - розповідатиме ЗМІ, з якими планує зустрічатися часто.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.