На Рівненщині виготовили бойову машину

З Рівненщини в зону АТО вирушає ще одна відремонтована та реконструйована бойова машина. Особливість бронетранспортера – новий двигун, завдяки якому вдасться значно зекономити на пальному. Ідея новації належить бійцям батальйону «Горинь», а допомагав втілювати новацію у життя голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Цей БТР вже мав «досвід» бойових дій. Машина прикривала бійців «Горині» які доставляли на фронт боєприпаси. Сліди ворожих куль не вдалося прикрити навіть після фарбування.

– Окрім профілактичних ремонтів ми вирішили провести заміну двигуна. Замість бензинового мотору поставили дизельний від «Мерседеса», – розповів боєць БТО «Горинь» Андрій Берташ.

– Завдяки такій заміні бойова машина споживатиме на сто кілометрів не 70 літрів бензину, а лише 20 дизпалива, –зазначив Михайло Кириллов. Окрім цього, за його словами, дизельний двигун значно практичніший, а у бойових умовах ще й безпечніший – адже солярка менш горюча на відміну від бензину.

«У нас є плани щодо заміни бензинових двигунів на дизеля й на інших машинах, – розповів Михайло Кириллов, – На цьому БТРі ми це зробили вперше, у нас все вийшло вдало, тому ми продовжимо обладнання техніки сучасними дизельними двигунами».

Сьогодні запланована відправка модернізованої бойової машини в зону проведення АТО. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.