Мер Рівного "подарував" махінаторам землі на півмільйона?

У Рівному триває скандал навколо будівництва нібито оздоровчого центру в зеленій зоні біля річки Устя. Нові документи у справі оприлюднив член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк:

- Продовження теми будівництва по вулиці Набережна. Або як міський голова "взув" рівнян на 645 770,96 грн (саме така нормативно грошова оцінка земельної ділянки). Сьогодні отримав відповідь від УКБ на свій запит: хто інвестор, чому саме цей інвестор будує, надати копію угоди між УКБ та інвестором. Тепер коротко. Інвестор ТзОВ "Радема-Плюс". Хомко шував інвесторів, щоб побудувати спортивно-оздоровчий комплекс, і знайшов тільки одного. Вся комісія підтримала міського голову і проголосувала за те, що найкращим серед всіх бажаючих інвесторів є ТзОВ "Радема-Плюс". Далі склали угоду між УКБ та Інвестором де вказано, що коли інвестор побудує приміщення, він стане їх власником. Згодом ТзОВ "Радема-Плюс" може стати і власником землі в центрі міста, яку Хомко віддав їм безкоштовно.
Доречі, у попередній відповіді УКБ стверджвало, що земельна ділянка в суборенду не передавалася, а в угоді пункт 2.3 показує передачу земельної ділянки в суборенду з 22 травня 2012 року.
Далі направляю лист у компетентні органи для отримання висновку щодо законності даної "схеми".

Попередня відповідь УКБ, де вказано, що земельна ділянка в суборенду не передавалася)

Ключові слова: 

Коментарі

Пане Денисюк, Хомко одноосібно прийняв рішення??? Куди дивились Ваші друзі в цій комісії Сачук, Нестерук???Може вони проти голосували??? Та де ж там, треба Якимцевого конкурента перед виборами мочити.

Я не розумію в чому питання ???
1. Є угода про будівництво спортивно-оздоровчого комплексу на вул.Набережній, укладена у встановленому законодавством порядку та необхідні документи, які надають право на виконання будівельних робіт.
2. Розміщення об’єкта відповідає генеральному плану міста, тому що видані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для проектування об’єкта будівництва.
3. Заборгованість до міського бюджету по оплаті орендної плати за користування земельною ділянкою відсутня. У міський бюджет стабільно надходять не маленькі кошти.
4. Щодо нормативно-грошової оцінки земельної у розмірі 645 770, 96 грн, такий розрахунок складається лише для визначення орендної плати і пану Члену виконкому необхідно це знати, так як він приймає участь у прийнятті рішень Рівненського міськвиконкому. Це не та ціна за яку можна купити земельну ділянку!!!! Крім цього, це не присадибна земельна ділянка, яку можна отримати безоплатно у власність!!!! Земельна ділянка у даному випадку може бути лише продана інвестору у встановленому законодавством порядку.
5. Хто сказав, що там буде багатоквартирний житловий будинок??? Де докази???. Зрозуміло, що це вигадка та недолуга подача Члена виконкому Денисюка на замовлення не чистих на руку людей, які вирішили таким чином створити проблему, а потім допомогти її вирішити. Однак прорахувалися, у даному випадку всі рішення прийняті у межах чинного законодавства.
Якщо, відверто мене найбільше здивувало у цій явно замовній публікації фаховий рівень Члена Рівненського міськвиконкому Романа Денисюка. Стає доволі сумно і тривожно, однак зрозуміло чому наша країна пасе задніх у всіх світових рейтингах по умовах ведення бізнесу. Відповідь проста - представники влади, які повинні знати норми чинного законодавства навіть його не читають, а відповідно не здатні ефективно працювати. Вони лише здатні створювати штучний ажіотаж на подіях, які нікому крім них не цікаві, а в подальшому, як правило допомогти «вирішити питання». І цей факт для всіх зрозумілий і очевидний.
Якщо, вже проводити якесь дослідження, то на мою думку як мінімум необхідно ознайомитись із Земельним кодексом України та законодавством у сфері будівництва, адже мова йде про земельне питання і будівництво об’єкта громадського призначення і не викладати на обговорення нісенітниці , тим самим виставляти себе як Члена міськвиконкому на посміховисько для фахового та експертного середовища ( людей, які знають або читають чинне законодавство).
Раджу Члену виконкому Роману Денисюку менше сидіти у Фейсбуці, а працювати на благо територіальної громади міста і не забувати читати та аналізувати чинне законодавство.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

і ти,не можеш своєму жирному босу відмовити,коли він тебе просить вилизати його тлусту, волохату, брудну дупу,а потім зробити відсмок:))така доля віх хомколизунів..

сподіваюсь докумети отримані за процедурою передбаченою чинним законодавством?

ну ви даєте, обізвати рівненського суддю Денисюка - "Махінатором", це треба або дурості повний горщик мати або сміливості. Крівошеєв, а ти не боїшся що за такі випади суддя може легко з тобою розібратися? і твоя криша не допоможе.
А на рахунок Хомка, ви всі такі герої на нього наїзжати. А от уявіть себе на його місці, то до нього покійний Сашко Білий з погрозами навідувався щось хотів. То СБУ земельки хотіло. То тепер суддя-махінатор Денисюк. Чи змогли би вим таким відмовити ? Крівошеєв чи ризикнув би, чи очко зіграло ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.