Як триває вступна кампанія в найбільшому університеті Рівного

Головна несподіванка вступної кампанії 2015 для Національного університету водного господарства та природокористування – це кількість місць державного замовлення на спеціалістів, яких готує університет – їх виявилося навіть більше, ніж минулого року, попри усі побоювання.

Разом: для бакалаврів, спеціалістів, магістрів та студентів заочної форми навчання за оновленою інформацією приймальної комісії виділено 1452 «державних» місця. Ще 20% місць буде надано університету після завершення кампанії за рахунок ваучерів, якими розпоряджатимуться абітурієнти-відмінники в рамках експерименту 2015 року.

Слід зазначити, що державне замовлення для «бакалаврів», за оновленими даними, цього року склало 754 вакансії.

Найбільше державних місць на технічних та економічних спеціальностях: «Будівництво», «Облік і аудит», «Гідротехніка», «Економіка підприємства», «Геодезія, картографія та землеустрій», «Машинобудування», «Гідроенергетика», «Менеджмент» та «Автомобільний транспорт» - по 80 місць і більше.

Тим часом заяви на вступ найактивніше реєструються за спеціальностями: «Будівництво», «Автоматизація та комп’ютерні технології», «Комп’ютерна інженерія», «Менеджмент», «Фінанси та кредит», «Геодезія, картографія та землеустрій», «Правознавство», «Економіка підприємства».

Станом на 22 липня загальний конкурс складає 1,3 людини на місце (включаючи заочну форму навчання); для майбутніх бакалаврів та молодших спеціалістів денного стаціонару він дорівнює 2, 4 людини на місце.

Нагадуємо, що абітурієнти можуть обрати для навчання заочно-дистанційну форму, яка обійдеться значно дешевше, ніж стаціонар та дозволить опанувати професію у вільний час.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю НУВГП.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.