У рівненській міліції порушують права журналіста

Журналіст сайту "ВСЕ" звернувся до начальника Рівненського міського відділу міліції із запитом на отримання інформації, втім відповіді за сім діб так і не отримав. Згідно  статті 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” розпорядник інформації має надати відповідь на запит не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У прес-службі міліції оправдовуються, що віддали запит в інший відділ, втім ще вчора обіцяли проконтролювати це питання та надати відповідь, яку журналіст і досі не отримав.

Нагадаємо, на підставі ст. 34 Конституції України та ст. 5 Закону України “Про інформацію” кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Згідно ст. 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації” доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно ст. 19 цього ж закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.