Жіноча футбольна команда може увійти в структуру рівненського "Вереса"

Жіночий футбол на Рівненщині опинився на межі зникнення, адже єдиний професійний клуб області, костопільська «Родина-Ліцей», залишилася майже без фінансування. Команду напризволяще покинув головний спонсор – ТМ «Родина», що належить екс-нардепу Миколі Кучеруку, а фінансування від Костопільського ліцею чи місцевої влади на повноцінне функціонування не вистачає.

Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ».

Скрутний фінансовий стан клубу з Костополя змусив головного тренера клубу звернутися по допомогу до Рівненської обласної федерації футболу по допомогу, адже команда, якій зовсім скоро необхідно розпочинати тренувальні збори й готуватися до чергових матчів Чемпіонату України, опинилася майже «без копійки».

В ході розмови, яка відбулася сьогодні на засідання виконкому РОФФ, виявилося, що команда не отримує коштів, ні від ТМ «Родина» та екс-нардепа Кучерука, ні від екс-голови РОФФ Михайла Кривка, який нині є президентом клубу.

Кошти на завершення ігор в Чемпіонаті України у РОФФ пообіцяли виділити.

Надалі, щоб не дати загинути професійному жіночому футболу на Рівненщині, голова РОФФ Олексій Хахльов запропонував ФК «Родина-Ліцей» змінити назву (щоб не рекламувати спонсора, який покинув команду) і увійти в структуру рівненського ФК «Верес».

Члени виконкому РОФФ позитивно відреагували на таку пропозицію, але остаточне рішення тепер за радою клубу ФК «Родина-Ліцей», на яку буде винесена ця пропозиція.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ НА «ВСЕ про СПОРТ».

Ключові слова: 

Коментарі

Це не дивно. У Кучерука своі пріоритети.Він удочерив команду Яковенків і спонсує іх багато років.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.