Мер Рівного під час війни відремонтував собі дорогу на роботу

Рівне – мальовниче затишне місто. Гості міста бачать благоустрій та облаштованість міста вже під час відвідин органів влади. І сумнівів не виникає господар на місці. Кілька років тому у Рівному зробили капітальний ремонт площі перед ОДА, а у 2014 році міська влада капітально відремонтувала вулицю, яка веде до будівлі Рівненського міськвиконкому, - повідомляє ГО "Антикорупційний моніторинг". 

 Так у кризовому і воєнному 2014 році на ремонт дорожнього покриття вулиці довжиною в кілометр було витрачено 269 тисяч гривень, ще на 241 тисячу відремонтували тротуари. Ці півмільйона гривень міські владці змогли викроїти з багатостраждального місцевого бюджету.

Відремонтована вулиця тепер дуже пасуватиме до новозбудованої елітної багатоповерхівки. А також значно підніме настрій небідним людям, які проживають на цій вулиці. Зокрема і ректору РДГУ Руслану Постоловському, який теж проживає на цій вулиці. Крім, того нове дорожнє покриття значно зекономить ресурс автівок міського голови та його заступників і на їх ремонт доведеться витратити значно менше коштів.

Тим часом менш щасливими почуваються мешканці інших вулиць. Адже їх не можуть відремонтувати вже впродовж двох років. Зокрема і головна транспортна артерія міста – вулиця Соборна.  

Ключові слова: