У Рівному за комунальні платежі учасників АТО частково заплатить місто

До уваги учасників бойових дій із числа учасників АТО.

В Рівному за рахунок коштів міського бюджету здійснюються виплати грошової допомоги для часткової компенсації витрат за оплату житлово-комунальних послуг одному з членів сім’ї військовослужбовця або особи, залученої до участі в АТО, місце проживання якого зареєстровано в нашому місті. Виплати проводяться в розмірі 200 гривень за кожен місяць фактичного перебування в АТО до моменту отримання посвідчення «Учасника бойових дій», котре дає право на пільги в оплаті житлово-комунальних послуг (75% знижка).

Для проведення цих виплат одному з членів сім’ї військовослужбовця або особи, залученої до участі в АТО, слід подати в управління праці та соціального захисту населення (Соборна, 12, кабінет 11; тел. 26-67-80):

– документи заявника: паспорт; ідентифікаційний код; документи про родинні стосунки (свідоцтво про шлюб у разі звернення дружини або свідоцтво про народження в разі звернення батьків); документ, що підтверджує спільну реєстрацію місця проживання (за потребою); особовий рахунок, відкритий в установі банку;

– документи військовослужбовця або особи, залученої для участі в АТО: паспорт або довідка про реєстрацію в м. Рівному; довідка про факт і період участі в АТО (за пред’явлення оригіналів).

Документи подаються разом з копіями в понеділок, четвер (з 9.00 до 13.00), вівторок, п’ятницю (з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00).

Повідомляє "7 Днів"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.