Рівняни скаржаться на бліх у під`їздах

У спільноті "Рівненський Ревізор" рівнянка просить про допомогу, адже стверджує, що у під'їзді її будинку який знаходиться на вул. Макарова4, знаходиться велика кількість бліх, а коли вона звернулась у ЖЕК, його працівники ніяк не відреагували.

Завелися в під'їзді блохи,ми звісно не знаючи того,позаносили їх на одязі-взутті додому. Зробили ген.прибирання,обробили все дихлофосом..Але ж толку з того всього,коли не встигаєш вийти за поріг,а ті паскуди обсідають ноги за секунди..В під'їзді ними аж кишить..Звонили до ЖЕКу,вони відмовили,сказали,що дезінфекція розрахована у них лише на щурів..Що робити,не знаю,а з такою гидотою в квартирі жити якось не хочеться..Допоможіть. - йдеться у повідомленні рівнянки.


 

Коментарі

Живу у цьому будинку, але бліх не бачила. І цю дівчину також.

Мешканці цього будинку мають унікальний шанс витравити усіх бліх у своєму будинку - відмовитись від послуг ЖКП "Західне", нікому не платити квартплату і найняти приватну фірму, яка й витравить усіх цих тварин ))) З 1 липня цього року на всій території України набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Це означає, що ніякого балансоутримувача більше немає і люди не закріплені за одним ЖКП як кріпаки. Не подобається ЖЕК - відмовтесь від нього. Тож тепер жалітися немає кому. Єдиним власником будинку стають мешканці цього будинку, і з ким вони хочуть з тим і працюють. Або не хочуть ні з ким - травлять бліх так само самі. Більше того, відповідно до цього закону, контролюючі органи тепер можуть оштрафувати їх за неналежне утримання будинку )))

На Ювілейному підземний перехід біля "Мілану" - гидота! В центрі міста магазин "Ба" торгуе спиртним? А де мер? Не совок? Де міліція?

проспект Миру також у підвалах гнізда блошині аж кішить. У дворі будинку скачуть на людей

макарова? гадюшник, фу

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.