Над Рівненською "Агатівкою" замайорів прапор

Олімпійський прапор замайорів над «Агатівкою». Його урочисто підняли 24 липня у цьому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі, що в селі Симонів Гощанського району з нагоди проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське літо». У спеціально підготовленій чаші також спалахнув вогонь «Олімпійського літа». Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради підготували для дітей спортивну програму «Олімпійське літо».

Переможцем змагань стала команда «Блискавка». Друге місце судді віддали хлопцям та дівчатам з команди «Горіхи». Бронзові нагороди дісталися команді «Скіфи». В індивідуальних конкурсах всі охочі мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні гімнастичним обручем, скакалкою, вміння набивати футбольного м’яча та влучність у накиданні кілець на піраміди. Як зазначає прес-служба Рівненської облради, у конкурсі «Гімнастичний» перемогу виборола Світлана Щасливюк. У спортивному конкурсі «Скакалка» перемогла Ольга Попович. У накиданні кілець на піраміди найбільш влучним виявився Ілля Автомчук. Він же найдовше протримався з футбольним м’ячем, виборовши звання «Володар м’яча».

Переможці та призери командних змагань нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. А звитяжцям індивідуальних конкурсів дісталися дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.