На Рівненщині – новий начальник Державної фінансової інспекції

Наказом голови Державної фінансової інспекції України від  23 липня 2015 року начальником Державної фінансової інспекції в Рівненській області призначено Анатолія Карп’юка, який до цього працював начальником Луцької об’єднаної державної фінансової інспекції у Волинській області. Нового керівника працівникам інспекції представив сьогодні заступник голови Держфінінспекції України Михайло Диба. 

Анатолій Карп’юк народився в місті Дубно і після закінчення Львівського лісотехнічного інституту свою трудову діяльність розпочав в Дубенському районному фінансовому відділі. Працював економістом, головним контролером-ревізором Міністерства фінансів по району. Потім - начальником контрольно-ревізійного відділу в Дубенському районі, першим заступником начальника Контрольно-ревізійного управління в Рівненській області.

Говорячи про свої плани новопризначений керівник зазначив, що роботи буде дуже багато.

- Але я впевнений, - говорить  Анатолій Борисович, -  що разом нам вдасться досягти гарних результатів. Тим більше, що колектив для мене не є новим,  з багатьма вже довелося попрацювати. Приємно бачити в держфінінспекції і чимало нових людей.

Як зазначає прес-служба Державної фінансовї інспекції в Рівненській області, підтримку новопризначеному начальнику Державної фінансової інспекції в Рівненській області висловили перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський та голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.