На Рівненщині на ЗНО був аншлаг

Цьогоріч скласти ЗНО  на Рівненщині зголосилась найбільша кількість учасників упродовж останніх п’яти років. Для участі в основній сесії було зареєстровано 11 264 особи  та 77 – у додатковій, із них 43 абітурієнти, які з об’єктивних причин не змогли взяти участь в основній сесії, та 24 особи, які перебувають в установах відбування покарань у м. Дубно. Середній відсоток явки учасників на тестуванні склав 87,24. Найпопулярнішими предметами, як і у  минулі  роки, були  українська мова і література, історія України, математика, біологія.

У Рівненській області цього року працювало 47 пунктів тестування 24 квітня під час проведення ЗНО з української мови ті літератури у районах, містах області.  29 пунктів тестування під час проведення основної сесії ЗНО-2015 у містах Рівне, Дубно, Сарни, Кузнецовськ, Дубровиця, Березне. Під час проведення додаткової сесії у червні-липні працювало 2 пункти зовнішнього незалежного оцінювання, які були відкриті на базі Рівненської української гімназії та Дубенської колонії.

У пункті перевірки робіт учасників ЗНО з української мови та літератури, який традиційно працював на базі Рівненської української гімназії, вчителями-екзаменаторами (98 осіб) перевірено 10604 роботи учасників ЗНО. Цьогоріч під час проведення основної сесії 76 громадських спостерігачів працювали у 47 пунктах тестування.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, усього на Рівненщині  по 200  балів  отримав 51 учасник, з яких 1 учасник – випускник минулих років. А по 200 балів із двох предметів – хімії та математики  (400 балів)  набрав випускник Рівненського природничо-математичного ліцею "ЕЛІТАР".

До слова,  за підсумками тестувань, найбільша кількість учасників ЗНО, які набрали 200 балів навчається  у цьому ж навчальному закладі – їх шестеро,  та у Кузнецовській гімназії Рівненської області –п’ятеро.  

Про це повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.