На Рівненщині у сотий раз викрали трансформаторну олію

Сота крадіжка трансформаторної оливи за 2015 рік сталася цими вихідними на Рівненщині. За повідомленням прес-служби ПАТ «Рівнеобленерго» жодного випадку не розкрито, ніхто нічого не бачив і не чув.

Цього разу невідомі викрали трансформаторну оливу в кількості 170 кілограм у селі В.Шпаків, Рівненського району, 155 кілограм в селі Гвіздів, Корецького району та 178 кілограм в селі Іллін,  Гощанського району. Наразі там проводяться роботи з ремонту трансформаторів та відновленню електропостачання.

Найбільше  злочинів зареєстрували у наступних районах: Рівненський р-н - 30, Дубенський – 21, Костопільський – 14, Корецький, Млинівський по – 6, Сарненський – 5 та Гощанський – 4.

ПАТ «Рівнеобленерго» вкотре нагадує: при виявленні робіт по демонтажу обладнання, або зливу масла на підстанції, зняття дротів ліній електропередач, несанкціонованих робіт поблизу ліній електропередач, факти відкритий дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії (це можна визначити по спецодягу та напису на машині), ПАТ «Рівнеобленерго» варто відразу повідомляти компанію та міліцію. Телефони: +38 (0362)69-42-79,  +38 (0362) 22-42-45, або за адресою: вулиця Князя Володимира, 7. Гарантується конфіденційність про отримання інформації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.