У Рівному варвари знищили каштани. ФОТО

Близько року тому у Рівному відбулося демонстративне висадження каштанів біля пам’ятника Климу Савуру та будівлі колишньої в’язниці НКВС. Нагадаємо, дерева у цьому місці садили вже кілька разів, проте невідомі дикуни їх нищили щоразу після висаджування.

Після цього працівники комунального підприємства "Трест зеленого господарства” знову висадили нові каштани. Як бачимо, прийнятися їм на новому місці теж не судилося – дикуни вкотре підлили їх отрутою, знищивши  кореневу систему. Окремі дерева, які вперто хотіли "жити”, просто зламали.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, на цьому місці, всупереч усім ненависникам живої природи, таки будуть рости каштани. І висаджуватимуть їх знову і знову – доти, доки варвари не понесуть справедливе покарання за свої вчинки. Цим наразі займаються правоохоронці.

Як зазначає прес-служба Рівненської міськради, власники будівлі (колишньої в’язниці), де нині розташувалися розважальні заклади та комерційні магазини, неодноразово виголошували свій намір облаштувати на місці дерев резервний виїзд на вулицю Соборну (при наявному вже виїзді на вулицю Пушкіна), а поряд - зупинку громадського транспорту.

Нещодавно на цьому місці, за дорученням міського голови, комунальні служби встановили багатосекційну огорожу на відрізку дороги від пам’ятника Климу Савуру до піцерії „Сієста” загальною протяжністю 80 метрів. Крім того, з обох сторін будівлі колишньої в’язниці НКВС було навмисне встановлено залізні стовпчики, щоб автохами не ставити паркували машини на тротуарі та газоні біля каштанів. Незабаром тут будуть висаджені нові дерева, газон перекопають та засіють травою.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Дерева, дійсно можна було б інші, а зобов'яжіть власників, ще бруківку біля пам'ятника та біля лавочок мити! Щодня ну дуже приємно йти на роботу! Це крім сміття від відвідувачів, адже там щей посиденьки з цигарками - бо ж місце паління на тротуарі!!!

Та що вони вчепились з тими каштанами? Тільки шкідникам пожива буде. Гидко дивитись на ці каштани, в яких листя масово пошкоджується каштановою мінуючою міллю. Хай би краще липи посадили.

І камери відеоспостереження

От підараси, я б їм руки пообломував!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.