Дубенчани не хочуть вулиці Пушкіна?

У Дубно розпочинається громадське обговорення перейменування вулиці Пушкіна у місті на вулицю митрополита Андрея Шептицького, предстоятеля УГКЦ, видатного українського духовного й державного діяча ХХ століття. Таким було звернення ради Дубенського відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, Дубенської міськрайонної організації політв'язнів і репресованих та братства ОУН-УПА до міськради, а також  ініціатива релігійної громади церкви Вознесіння Господнього УГКЦ, яку підтримала група депутатів.  
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до виконавчого комітету Дубенської міської ради у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, з 25 липня по 25 вересня 2015 року включно.
Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу: rada@dubno-adm.rv.ua або у письмовій формі на адресу: Рівненська обл., м.Дубно, вул.Замкова, 4.
Відповідальною особою за проведення громадського обговорення під час розгляду питання про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю митрополита Андрея Шептицького визначено головного спеціаліста управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради Супруна Олега Степановича (консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за тел.(03656) 4-21-32).
Після завершення громадського обговорення його результати будуть оприлюднені на офіційній інтернет-сторінці Дубенської міської ради за адресою: http://dubno-adm.rv.ua/newsite.

Про це повідомили з Дубенської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Тільки не треба людям нав'язувати іншу назву вулиці, не треба політики і агітації через пресу. Мешканці вулиці самі розберуться і вирішать. А то вже з'явились "глашатаї від народу", яким треба або працевлаштуватись або пройти на виборах на хвилі популізму

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.