Рівненського військового засудили на два роки, бо не повернувся на службу

29-річного військовослужбовця, який після щорічної відпустки не повернувся до місця розташування військової частини, взяли під варту в залі суду. Тепер рівнянин наступні два роки проведе в установі виконання покарань.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Рівненського області у відкритому засіданні розглянула кримінальне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого на вирок Рівненського міського суду від 3 червня 2015 року. Нагадаємо, за вироком суду першої інстанції військовослужбовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.408 КК України (дезертирство).

У ході досудового та судового слідства були досліджені всі обставини цієї події. З’ясувалося, що військовослужбовець, несучи службу в зоні проведення антитерористичної операції, торік у листопаді отримав щорічну відпустку, з якої до місця розташування військової частини не повернувся. Також чоловік не звертався до органів військового управління з приводу подальшого проходження ним військової служби. Фактично 29-річний рівнянин, з метою ухилитися від військової служби,  вчинив дезертирство, не з’явившись  на службу після закінчення відпустки. 

Як зазначає прес-служба апеляційного суду Рівненської області, колегія суддів апеляційного суду Рівненської області ухвалила рішення, в якому вирок Рівненського міського суду щодо військовослужбовця залишила без змін, а апеляційну скаргу обвинуваченого — без задоволення. Чоловіка взяли під варту в залі суду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.