У Рівному заступник міністра говорить про реформу юстиції

Сьогодні на Рівненщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе. Він зустрічається з представниками влади, громадськістю та керівниками територіальних органів юстиції Рівненської області. Мова йде, зокрема про реформування органів юстиції.  Гія Гецадзе говорить, що більшість повноважень будуть передані у регіони, а місцева юстиція зможе навіть клопотати про позбавлення ліцензії несумлінних нотаріусів. Окрім того, створять дві виконавчі служби - приватну та державну, і кожен зможе сам обирати, чиїми послугами скористатися. 

- Не існує ідеального закону, але у наших моделях судів ми повинні мінімізувати людський фактор, - зазначає Гія Гецадзе. - Окрім того, посадовцям з юстиції будуть суттєво збільшені заробітні плати. Коли людина прийде за довідкою, ніхто не буде брати хабар. Створять багато точок обслуговування. Будуть помилки, але ми їх не боїмося. Нам потрібні експерти.

Під час прес-конференції посадовець запропонував рівненській активістці-адвокату працювати у місцевій юстиції та долучитися до децентралізації управління. Жінка одразу відмовилася.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.