Реформи грузинів у Рівному: чиновників, які не посміхаються, звільнятимуть

Сьогодні на Рівненщині з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе. Під час брифінгу він спільно з очільником Рівненщини Віталієм Чугунніковим та керівником юстиції Рівненщини Іванною Смачило дійшли висновку, що проблеми з якістю обслуговування та чергами в ЦНАПах все ще мають місце. Також однією з ключових тем у системі юстиції є передача повноважень із надання адміністративних послуг місцевим органам влади.

- Наша ініціатива полягає у тому, щоб передати основні функції місцевим органам влади. Вони мають більшу мотивацію надавати послуги у сфері юстиції, адже є ближчими до людей, - зазначив Гія Гецадзе. - Також разом із повноваженням місцева влада отримає додаткові кошти у вигляді адміністративного збору.

Під час розмови заступник Міністра юстиції України розповів, що завдяки такій реформі ці кошти потраплятимуть до місцевих бюджетів і будуть витрачатися на потреби та розвиток громади. Разом із тим на Рівненщині буде запроваджено принцип демонополізації у сфері надання адмінпослуг. Оскільки коли її надає виключно держава, ця послуга рідко коли буває якісною, а її отримання часто пов’язане з корупційними проявами.

- На сьогоднішні прийнято рішення стосовно передачі повноважень щодо реєстрації бізнесу та нерухомості не лише місцевим органам влади, а й нотаріусам. У людини буде вибір, де саме за однаковим стандартом і за однаковою вартістю отримати якісну послугу. Адже ціни у державних структур та приватних нотаріусів стануть однаковими. Це стосується всіх областей країни, - сказав посадовець.

Крім того, він звернув увагу на ще однин важливий момент - відтепер держслужбовців змушуватимуть бути чемними з відвідувачами та посміхатися. В іншому випадку їх звільнятимуть та братимуть на роботу тих, хто буде усміхненим. Мотивацією завжди бути у хорошому настрої стане і той факт, що неусміхненим не виділятимуть гроші на ремонт офісних приміщень.

Такі ініціативи Мін'юсту із радістю підтримує начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило. Держслужбовець зазначає, що двічі рада, що керівництво Рівненської ОДА підтримує всі реформи та ініціативи, вона впевнена, що невдовзі рівняни відчують позитивні зміни у сфері юстиції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.