На Рівненщині є перші поранені - влада не знає, як влагодити ситуацію

У Дубровиці є поранені. У центр міста стягується все більше людей. Голова Дубровицької РДА Сергій Киркевич звинувачує у всьому силовиків. «РВ» вдалося поспілкуватися з очільником району по телефону. Пан Киркевич говорив схвильовано, зізнається, як тепер влагодити ситуацію, не знає. За його словами, після того, як міліція затримала кількох бурштинокопачів, під стінами РДА зібрався мітинг. Місцеві вимагали у влади, щоб чоловіків відпустили.

-Я заспокоїв людей, аж раптом приїхало багато силовиків,  — розповідає пан Киркевич. — А з ними жіночка, яка почала знімати на камеру все. За цю камеру знову виник конфлікт. Прокурор району дав вказівку «ламати» людей. Силовики почали стріляти. Викликав швидкі, є поранені, одне авто обстріляли. Такими діями правоохоронні органи весь район проти влади налаштували, хоча я просив, щоб вони не втручалися, я б розібрався сам. Ні, сказали, мітинг не законний. Це у нас що, часи Януковича? Мітингувальники продовжують стояти під РДА, не розійдуться, мабуть, бо приходить все більше людей. А це центр міста, тут діти з жінками ходять…

Сергій Киркевич також додав, що ініціатива президента про зупинення незаконного видобутку бурштину, хороша, але виконувати її потрібно по-іншому:

-Міліція 20 років кришувала видобування, збирала гроші, а тепер людей силою ламає. Це неправильно. Потрібно з людьми спілкуватися, переконувати їх не вимивати каміння.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Українці, годі сваритися, давай жити дружно.
Перше за все нехай держава створить гідний рівень життя тоді і не буде сутичок, якщо картопля буде по 1$ за кг. То Рівняни будуть картоплю, а не бурштин копати. Або давайте ціни на молоко 10 грн за літр тоді люди будуть берегти пасовища, і обіняють помпи на доїльні установи.

А також держава нехай створить компанію по переробці бурштину і нехай продає наш бурштин на великих міжнародних, а укціонал по справедливій ціні. А з таким підходом Польща стане бурштиновою столицею.

Вони просто виконують свою роботу,раніше ж якось жили і без бурштину природу перепортили наслідки будуть потім коли ліси попропадають побачимо шо тоді дітям будете говорити як люди всетаки змінились ніхто ніпрощо недумає тількиб їм дорре було)

Господи, що це робиться, придурки, інакше не назвеш, нехай держава срана дасть людям заробіток по 15 тис. в місяць тоді може такого і не буде, всюди безробіття по селам, що залишається робити, як сімю прогодувати!!!!!???? А вони хіба ж про це думаю(( Головне шо собі накрали мільярди, нічим не кращі Яника( Мають яхти, вілли, мажорний автопарк і т.д. Валіть в АТО на Схід і там зброєю розмахуйте, а не мирних людей зачіпаєте, коли з них багато хто вже повернувся звідти!!!!! Всі новини про те і говорять що на Сході бійцям не вистачає то зброї, то патронів, бронежилетів і всього іншого, то нехай не розгулюють по бідним селам з цим .... а валять гуртом в АТО рятувати свою неньку країну якщо такі патріоти!!!!

міліція просто виконує свою роботу,а бурштин це земля нашого району,яка нічого від цього не має,
правильно ,що нагнали стільки працівників міліції,давно треба було таке зробити,розігнати цю мафію,а то землі вже під ногами не чують,ввечері страшно по вулицях ходити

Терміново треба приймати закон про зброю. І посилайте подалі тих хто заявляє що одне одного перестріляємо. Зброя скоріше засіб стримування (аналогічно ядерній зброї, між собою рахуються ті в кого вона є, і як гопники, нападають на тих в кого її немає). По-перше, зброя в громадян стримувала б міліцію від застосування власної. По-друге, громадяни б не застосовували зброю знаючи що міліція в такому випадку не буде церемонитися, і буде стріляти на враження. Демократія - це простір домовленості вільних озброєних чоловіків, говорив Бенжамін Франклін.
Нажаль радянська влада довго втовкмачувала громадянам що зброя їм не потрібна і держава їх захистить. По факту ж виходить що зброя захищає "державу" від її громадян. Майдан сподіваюсь не всі ще забули...

А мені шкода, що там так мало зброї. Може трохи б перестріляли одне одного.Бідні вони, роботи в них нема..А в тих, хто вже 10-15 років по Італіях - Іспаніях, певне є.Єдине чого в них нема, це душі. Бо людина, яка таке там витворяє, то скотина, не інакше. І єдине, про що та скотина думає - це про те, як вичавити з тої земля якнайбільше, потім купити хату коло Рівного, машину з салону та жерти в генделях досхочу. А та земля хай собі загниває, бо вже дала тим покидькам все, що могла.

Пиз..дити треба всіх мусорів. Кулю в лоба кожному вонючому мусору. Запамятайте закон хороший мусор - мертвий мусор. Це похлєще Врадіївки. Паоіть машини цих п..дарів мусорів, стріляйте в голову всім мусорам.

грабувати державу не добре? На мітингу стоїть купа здорових хлопців, не хочуть шукати собі чесну роботу, то держава готова дати їм можливість працювати солдатам в АТО. У інших областях де немає бурштину люди живуть і займаються господарством. А ці просто ВОРи, які прикривається своїми сім'ями і давлять на жалість. Підтримую у діях державу, бо там вже працює мафія зі своєю невеличкою озброєною армією яку потрібно ліквідовувати.

За цю ситуацію подякуйте коаліціі у Верховній Раді,яка провалила закон
про бурштин.

ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ГІДНУ РОБОТУ , ЗАБЕЗПЕЧТЕ РОБОЧІ МІСЦЯ - ТОДІ Й ТИМ НЕЛЕГКИМ ПРОМИСЛОМ НІХТО НЕ ЗАЙМАТИМЕТЬСЯ !

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.