Відеозаписи масштабних зіткнень через бурштин у Дубровиці

У Дубровиці на Рівненщині тривають масштабні зіткнення між місцевими копачами буртину та міліцією та Нацгвардією. 
 
Відео з каналу "Рівне інформаційне". 

Ключові слова: 

Коментарі

от що роблять із людьми легкі і дикі гроші за кришування швуйцарії хухла. відзови 30 помп і швуйцарії НЕ БУДЕ! ЯК і ВЕРЕСА! Як і сайта Усеее. Декларацію про доходи покажи і все стане на свое місце. Не бійтеся. Це треба буде зробити.

Моя родина бурштин не копає, бо простяк і на янтарі не заробить,а заробляють багачі та кришувальники.Але роботи тут дійсно нема.Я хочу працювати для держави,маючи не одну вищу освіту.Та держава тримає бездипломних тупорильців,що посіли крісла за часів Союзу і передають від батька до сина.Тому,не дивно,що нема миру,бо якщо злодії рулять,то і до колес прилипає.Вибору не залишили : Ленін три рази казав вчитись,а ви три рази кажете як красти.

я вчитель вищоі категоріі, мій чоловік має вищу інженерно-економічну освіту. я в декретній відпустці, маємо трьох діток, старшій 4 роки. Чоловік роботи не має...В Дубровицькому районі роботу по спеціальності йому немає... Соц. виплати обрізали, як могли... Ми проти розкрадання державних надр!!! Але, як нам жити?!?! За що? Через це й копає... І таких сімей, як ми, в районі тисячі!!! Раніше чоловіки на Росію іздили, а зараз і там нема заробітків... А жити ж якось треба...

Цікаво, а як заробляють гроші та годують сім"ї по тих селах де немає бурштину??? Що казати за чиновників при посадах, коли прості смертні тільки й ласі до "лівих" заробітків!!!І ще ж при цьому чекають змін в країні! Себе міняйте люди!!!

Та у Вас уже дах поїхав з тим бурштином. Головою не думаєте ніхрена.

Господи, що це робиться, придурки, інакше не назвеш, нехай держава срана дасть людям заробіток по 15 тис. в місяць тоді може такого і не буде, всюди безробіття по селам, що залишається робити, як сімю прогодувати!!!!!???? А вони хіба ж про це думаю(( Головне шо собі накрали мільярди, нічим не кращі Яника( Мають яхти, вілли, мажорний автопарк і т.д. Валіть в АТО на Схід і там зброєю розмахуйте, а не мирних людей зачіпаєте, коли з них багато хто вже повернувся звідти!!!!! Всі новини про те і говорять що на Сході бійцям не вистачає то зброї, то патронів, бронежилетів і всього іншого, то нехай не розгулюють по бідним селам з цим .... а валять гуртом в АТО рятувати свою неньку країну якщо такі патріоти!!!!

Градами их всех вместе с ихними личинками!

от що роблять із людьми легкі і дикі гроші за кришування ментів!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.