Американець навчатиме рівненських бізнесменів

Президент консалтингової компанії «Tesla 2», лектор із США Марк Уоррен навчатиме керівників та фахівців рівненських підприємств як розвивати свій бізнес. Він приїздить на Рівненщину вже у серпні на запрошення радника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка.

Фахівець світового рівня запропонує комплексний майстер-клас не тільки місцевим бізнесменам, а й колегам із сусідніх областей. Зокрема, під час першої частини він проведе тренінг про застосування інструментів LEAN (Лін) менеджменту на виробництві. А це цілий спектр сучасних методів та технологій, що допомагають швидко підвищити продуктивність виробництва, і тим самим перетворити компанію на успішну.

«Використання таких інструментів дозволили відомим японським компаніям TOYOTA, Sony, Toshiba, Hitachi перетворитися із маловідомих в конкурентноспроможні компанії світового рівня», - розповів Олексій Муляренко в ході засідання робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку області.

Тим часом під час другої частини заходу відбудеться дводенний практичний семінар. А після цього Марк Уорен проведе 8-тижневий виробничий тренінг безпосередньо на місцевих підприємствах, де разом з керівниками та групою ключових спеціалістів цих підприємств, вони будуть реалізовувати набуті знання та навички.  

- Цей проект вперше реалізовується в Україні. І спрямований він на зростання економічної активності місцевого бізнесу, а відтак і підвищення виробничого та інвестиційного потенціалу Рівненщини в цілому, - зазначив радник голови ОДА Олексій Муляренко.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Вже вчив грузин (десь не чути). Тепер буде, за очевидно немалі гроші, вчити американець:))) "Нет пророка в отечестве своем". А чи нема? Є плеяда достатньо сильних вчених. Частина із них покинула Україну через мізерні заробітки. Частину вишвирнули на пенсію, таку ж таки мізерну. Та все ж якась доля залигилась.Замість того, щоб вкладати кошти в національну науку, будемо оплачувати тренінги іноземцям. При тому, що ніколи українець не буде прцювати так, як американець. Десь гірше, а десь і краще - ментальність різна. "Чужого навчайтесь, та свого не цурайтесь." Але краще "пальці веєром" і піаритися на "бурхливій" діяльності.:))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.