У Рівному пропонують зменшити кількість маршруток на тролейбусних маршрутах

Питання про зменшення кількості  маршруток на тих рейсах, які дублюють тролейбусні, порушив під час засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських маршрутах  голова транспортної комісії міськради Святослав Євтушенко.

- Вже давно порушували питання про те, що для того, аби тролейбусне управління вивести зі збитковості зменшити кількість маршруток на тих рейсах, де курсують тролейбуси. Можливо, це варто врахувати при проведенні конкурсу перевізників, - запропонував Святослав Євтушенко.

У свою чергу, начальник управління з питань транспорту і зв'язку Віталій Миронюк зазначив, що нині у деяких перевізників, маршрути яких дублюють тролейбусні, закінчуються договори. І їх продовжувати будуть не з усіма.

- Наприклад, зменшиться кількість маршруток за маршрутом №62, який дублює перший маршрут тролейбусу. Схожа ситуація й на інших маршрутах. Тому це поступово відбувається, - каже Віталій Миронюк.

Тим часом президент Союзу перевізників України Валентин Демчук зазначив, що на тролейбуси також є нарікання.

- Мені повідомляли, що чомусь в обідню пору кількість тролейбусів у місті різко зменшується, і вони паркуються на кінцевій зупинці "Мототрек", - каже Валентин Демчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Якщо рівненські маршрутки їздитимуть не за графіком - перевізників змінюватимуть

У Рівному сьогодні обирають перевізників на міські маршрути

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.