У Рівному не вистачає коштів на ліки

Директор департаменту фінансів Рівненської обласної ради Лідія Біляк на засіданні бюджетної комісії заявила, що якщо депутати не збільшать видатки для проведення процедури гемодіалізу комунальному закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня», то з понеділка там почнуть помирати хворі.

За словами начальника обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчука, фірма, яка раніше давала ліки у борг, зараз це робити відмовилася.

- Вкрай важкий стан зараз із фінансуванням гемодіалізу. Ліків лишилося лише на сім днів, - розповідає начальник обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчук. - Фірма, яка давала відтермінування проплати, зараз відмовляється говорити про надання матеріалів в борг, тим більше що у нас існує ще один не погашений борг. Ми зараз є заручниками ситуації – у борг більше не дають.

Члени бюджетної комісії вважають, що це уряд «кинув» нашу область і не розуміють чому вони повинні дофінансовувати лікарню з місцевого бюджету, адже це обов’язок Міністерства охорони здоров’я України.

Наразі депутати вирішили підготувати звернення до Верховної Ради щодо вирішення цього питання, а поки гроші не надійдуть обласна рада усе-таки профінансує це питання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.