Речник Авакова опублікував оперативне відео з бурштинової "війни" на Рівненщині

Про сутичку бурштинокопачів з міліцією і Нацгвардією сьогодні говорять у столиці. А тим часом речник МВС Артем Шевченко опублікував ексклюзивне оперативне відео з місця вчорашніх події:

- Яскрава ілюстрація глибини "бурштинової" проблеми. Цього разу на Рівненщині у Дубровицькому районі. Коли МВС намагається жорстко наводити порядок і приструнити нелегальних бурштинокопачів, як одразу приїзджає на коштовних іномарках їхнє знахабніле мафіозне начальство, яке дозволяє собі відкрито, джипом із номерами Київської області, давити озброєних міліціонерів. Їм у відповідь на це довелося застосувати травматичну зброю. А потім за підтримки керівництва Дубровицького РДА провокує місцевих на масові безлади і агресію відносно міліції. Тобто, за логікою бурштинової мафії, МВС має дозволити і надалі спустошувати поліську землю на догоду тіньовим ділкам? 

Ключові слова: 

Коментарі

Чи не хоче Аваков направити спецпідрозділ "Сокіл" для наведення порядку ?

читати тошнр коментарії мафіозі в погонах. жирних свиноматок, які свої посади отримали за гроші, піднімаючись завдяки хабарям та незаконним схемам. І ця мафія в погонах зараз намагається забрати в людей останнє, а дибільна влада налаштовує людей проти себе. Не здивуюсь. якщо скоро буде поліська народна республіка і к єбєням розколиться вся країна із-за таких пі.арасів, що натягнули погони і жирують та знущаються з людей.

Міліція вкотре обісралась, як і завжди. Логічним кінцем цього всього має стати продовження та закінчення революції, коли кожен оборотень в погонах получить кулю в лоба, а все награбоване цими під..арасами в погонах буде націоналізоване або спалене людьми. Амінь!

Нахуй поверніть Беркут щоб їбенив ту всю наволоч бля яка робити не хоче,воювати не піде а тільки " поміті" да " потєсаті"а разом з ними і всю владу починаючи з району, області, а також мусарків начальничків райвідділів тіпа " Мішані" Сарненського да остальних уєбланів по їх подобі.
А спеців нехуй критикувати мало дали пізди треба було бойовими розїбенити той зброд і ніхто не мукнув би більше, а то демократи , ябучий майдан і права полішуків....

Полішва взагалі знахабніла. А той джип треба було бойовими прошити!

одне в чому я точно впевнений що такими своїми діями: стріляниною, арештами, конфіскацією майна .. українська влада налаштувала проти себе майже всіх жителів поліської глибинки, бо майже всі вони живуть з бурштину. А коли всі мешканці налаштовані проти влади, то я незнаю як їм вдасться втримати регіон. Люди зараз дивляться на нацгвардійців так як дивилися на НКВДистів у 1945р. .. це перемога!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.