У Рівному проводять терапію для знедолених

У комунальному закладі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради нині проходить реабілітацію 34 дитини віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Для дітей головне – позитивні емоції. Вони здатні об’єднати та, хоча б частково, загоїти їх душевні рани. Тому кожен день у закладі тематично наповнений.

Так, за повідомленням прес-служби Рівненської облради, 27 липня у закладі відзначали День спорту. Організували дві спортивні групи: старші діти віком від 10 до 18 років – «Ми – спортивна сім’я», а молодші – «Вперед, малята-здоров’ята». 28 липня на дітей чекала подорож в образотворче мистецтво. Їх малюнки можна переглянути на виставці, де також розміщені вироби, виготовлені дитячими руками. 30 липня – це День розумників та розумниць, тому усі готуються до турніру рицарів ввічливості. А вже 31 липня, у День квітів, представлятимуть свої квіткові композиції.

– Також цікавими для наших вихованців є екскурсії, сплави річкою, відпочинок на березі озера. Діти навчаються облаштовувати табір, встановлювати палатки, розводити багаття, варити куліш та смачний чай з лісових ягід. Загалом, у нас проходять реабілітацію діти, які з різних причин опинилися без родинного піклування. Тут є діти, які позбавлені батьківського піклування, є діти, які із складних сімей. Ми намагаємось допомогти їм, найперше, повернутися у біологічну родину, – розповідає вихователь-методист комунальному закладі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради Галина Панасюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.