На Рівненщині скандального директора сільської школи звільнили

Директор школи в селі Будераж Здолбунівського району Володимир Дмитрук, який, за словами очевидців  лежав п’яним у траві в парку, що у центрі села, більше не обійматиме цієї посади. Його звільнили за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію за вислугою років. Відповідний наказ підписав начальний відділу освіти райдержадміністрації. 

 

У "Фейсбуку" ситуацію прокометував голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук: "Кожен має право на помилку. Але ціна за помилки буває різною. За останні дні мною було проведено багато консультацій стосовно того, яке рішення прийняти щодо директора Будеразької ЗОШ, чий "відпочинок" минулими вихідними прославив наш район на всю Україну. Вважаю прийняте рішення найбільш компромісним.
P.S. Ще цього тижня планую підписати розпорядження про призначення керівників навчальних закладів району на конкурсній основі. Як тільки підпишу - запустимо конкурс на посади директорів Будеразької та П'ятигірської ЗОШ (там теж вакансія). На виході - розпорядження про призначення вчителів на конкурсній основі. Як і обіцяв".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.