На Рівненщині призвали більше 700 військовозобов'язаних

В рамках проведення шостої черги мобілізації  з Рівненської області призвано більше 700 військовозобов’язаних. Загалом планується призвати понад 1500 чоловіків.

Заходи мобілізації проводять лише військові комісаріати та групами оповіщення з представниками УМВС. Голови та військові обліковці сільських (селищних) рад дієвої участі в цьому не беруть, в основному, виступають у ролі спостерігачів та продовжують ігнорувати виконання статті 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». На даний час передано матеріали в прокуратуру на 44 військовозобов’язаних, які не з’явилися для відправки до військових частин та відкрито 22 кримінальних проваджень.

Значна частина призваних знаходить будь-які способи, щоб уникнути виконання військового обов`язку. Вони будуть віднесені до загальнодержавного реєстру осіб, які ухиляються від мобілізації, а також керівники підприємств, які своїми діями перешкоджають проведенню заходів мобілізації. Цей реєстр постійно оновлюватиметься, ним будуть керуватися всі правоохоронні органи (МВД, ДПС, Фіскальна служба і решта державних служб).

На людей, які будуть внесені до цього реєстру, передбачається розповсюдження низки обмежень чи заборон, а саме: виготовлення закордонного паспорта, перетин державного кордону України, отримання кредитів в банках, зміна місця реєстрації, продаж (купівля) нерухомого та рухомого майна, постановка та зняття з обліку транспортних засобів, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

Про це повідомили з прес-служби ОК "Захід".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.