Вже сьогодні на Рівненщині стартує «Аквасфера»

Цими вихідними - 31 липня -1 серпня на водосховищі у селі Хрінники на Демидівщині у п’ятий рік поспіль відбудеться фестиваль «Аквасфера», який організовує вже відома у Рівному івент-агенція «Мегаподія».

У минулі роки на головному рекреаційному фестивалі Рівненщини виступали, зокрема, Кузьма Скрябін та гурт «Дзідзьо». Цьогоріч на «Аквасферу» приїде діджей Костянтин Озеров, відомий серед молоді як автор реміксів на хіти гурту «Океан Ельзи», Ляпіс  Трубецкой, Світлани Лободи та вищезгаданого гурту «Дзідзьо».

Щороку фестиваль у Хрінниках збирає майже 5 тисяч осіб. Зважаючи позитивну репутацію «Аквасфери» та організатора - агенції «Мегаподія», а також географічно вдале розташування Хрінницького водосховища, активно відпочити на фестивалі приїжджають гості із п’яти сусідніх областей.  

У 2014 році на фестивалі його учасники збирали кошти на потреби рівненських бійців АТО, цього року – на лікування пораненого героя-«кіоборга» Андрія Мельника, який отримав поранення, захищаючи Донецький аеропорт.

Зі слів організатора – директора івент-агенції «Мегаподія» Романа Яворського, хороший звук, популярні артисти, гарна погода і чудовий настрій відпочиваючих– головні  критерії популярності «Аквасфери».

- Пригадую, п’ять років тому ми організували «Акваферу» як екологічний фестиваль для того, аби залучити молодь для прибирання берегів Хрінницького водосховища. Мовляв, і відпочити можна на фестивалі, і принести користь для навколишнього середовища. Неочікувано він дуже полюбився молоді, тож відтоді став традиційним, - розповів Роман Яворський.

Нагадаємо, 13 вересня у Рівному на стадіоні "Мототрек" з нагоді дня народження івент-агенції "Мегаподія" також відбудеться концерт "Студії 95 Квартал" та гурту "Дзідзьо". "95 квартал" вперше у своїй історії виступить у повному складі з шоу-балетом у стадіонному форматі, а на додаток до головних жартівників України рівнян розважатиме популярний гурт "Дзідзьо".

Про це повідомили з івент-агенції "Мегаподія".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.