У Рівному "швидкі" після освячення поїхали на полігон. ФОТО

На Рівненщині стартували «Рівненські медичні ралі-2015». 18 бригад швидкої допомоги з усіх районів Рівненщини покажуть усі свої навики під час спеціально підготовлених завдань, котрі відбуватимуться на Рівненському полігоні. Організатори підготували шість конкурсів, деякі з яких будуть наближені до бойових умов.

- Маю надію, що здобуті навики не знадобляться нашим медикам взагалі. Проте реалії сьогодення, що відбуваються нині в Україні, потребують цього. Бажаю аби ви ці навики найрідше використовувати в роботі, а злагоджені дії бригад були поставлені ще на вищий рівень, - зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Осіпчук.

Перед початком змагань серед команд провели жеребкування та визначили стартові номери команд. Після виконання гімну України та освячення бригад карети «швидких» від’їхали на місце проведення змагань.

Найкращих під час медичних ралі визначатимуть десять судів, в тому числі із столиці. Вони оберуть абсолютного переможця та у всіх номінаціях.

Як зазначили у прес-службі Рівненської ОДА, незважаючи на змагання, цього дня швидка медична допомога працюватиме у звичному режимі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.