Відсьогодні за проїзд центром Рівного штрафуватимуть

З 1 серпня за проїзд під знак центром Рівного у певні години, якщо ви, звісно, не на спецмашині чи не живете в цій частині міста – штрафуватимуть. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, впродовж місяця працівники ДАІ лише попереджували та ознайомлювали із тим, що рух вулицею Соборною буде обмежений.

Відсьогодні ж на водіїв, які нехтуватимуть цією забороною, складатимуть адмінпротоколи та каратимуть штрафами у розмірі від 255 до 340 гривень.

Нагадаємо, рішення частково обмежити рух в центрі міста прийняли міські чиновники, спираючись на опитування, проведене студентами. Саме їхня соціологія показала, що 42% опитаних – за перекриття.

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк розповів, що цю проблему ретельно вивчали профільні чиновники на чолі з міським головою. Досліджували три місяці, бо на цей час відкрили центр для усього транспорту. А з 1 липня знову повернули обмежуючі і знаки.

За минулі три тижні не було ані значних заторів на об'їзних вулицях, ані скарг від невдоволених пасажирів, ділиться Віталій Миронюк.

-    Великих скупчень транспорту, - а я також проїжджаю і по Степана Бандери, і по Млинівській, і по проспекту Миру і Міцкевича, - надзвичайних подій не відбувалося. І громадський транспорт почав рухатися, як належить. Принаймні, упродовж трьох тижнів ми не маємо дзвінків від розлючених мам, які не встигають забрати дитину з садочка, ми не маємо дзвінків у вранішній час, що люди запізнювалися на роботу, - розповів чиновник.
 

Ключові слова: 

Коментарі

обмежити рух в центрі міста прийняли міські чиновники, спираючись на опитування, проведене студентами - ДЕБІЛИ ДЕ ВИ БАЧИЛИ СТУДЕНТІВ НА ПОЧАТКУ СЕРПНЯ В МІСТІ? ВОНИ ВЖЕ ЗА МІСЯЦЬ ДО НАВЧАННЯ ПРИЇХАЛИ!? ТА ПРОВЕЛИ СОЦІОЛОГІЮ? НУ ВИ І ДЕБІЛИ! ХУМКО В СМІТНИК ІСТОРІЇ - ГОТУЙСЯ! ДІДУГАН НЕ СОВОК - ПРОСТО ЛОПАТА! БІЛЬШЕ ЛОПАТОЙ ЗАГРЕБАТЬ НЕ ДАМО _ ДІДУГАНУ!

ІНДЕКСАЦІЙНОГО МЕРЗОТНОГО ВОРА І СУБСИДІЙНОГО БРЕХУНА ЯЙЦЕНЮКА НА НАРИ І КУЛЮВЛОБА!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.