У Рівному визначили перевізників на міські маршрути

Перевізників, які надаватимуть послуги з перевезення пасажирів на низці міських маршрутів визначили у Рівному. Як повідомив голова постійної комісії з питань транспорту і зв'язку Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, обирали переможців конкурсу, враховуючи чимало критеріїв. 

- Зокрема, зважали на те, як працював перевізник до цього, чи все в порядку з документами, чи достатньо водіїв у нього працює, чи немає зауважень з боку управління “Укртрансінспекції” та ДАІ в Рівненській області тощо. Також члени комітету говорили з кожним перевізником про те, щоб він дотримувався графіку руху, бо рівняни часто нарікають, що, наприклад, за маршрутами №33, 69, 37 у часи пік дуже рідко їздять маршрутки, а ввечері їх просто немає. Тому члени конкурсного комітету особливо наголошували на тому, щоб маршрутні таксі їздили згідно графіку, інакше через місяць підніматимуть питання, щоб їх замінити, - зазначив Святослав Євтушенко.

Отож, під час засідання конкурсного комітету визначили перевізників, які надаватимуть послуги з перевезення пасажирів за такими маршрутами: №69, 33,49, 29, 34, 38, 35, 45, 38, 47, 57, 51, 65, 53, 62, 56.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.