Заступнику директора Департаменту Рівненської ОДА оголошено підозру

Органом досудового розслідування за погодженням із прокуратурою Рівненської області оголошено підозру заступнику директора одного із Департаментів Рівненської обласної державної адміністрації у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаної із вимаганням).

Як уже повідомлялося, вказаного посадовця було викрито працівниками прокуратури та УСБ України в області 30 липня 2015 року під час одержання ним 5600 гривень неправомірної вигоди. За вказану суму останній сприяв видачі мешканцю області дозвільних документів на спецводокористування.

Також за результатами розгляду клопотання слідчого, погодженого процесуальним прокурором, слідчий суддя Рівненського міського суду виніс ухвалу про застосування до підозрюваного запобіжного заходу – домашній арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі УСБ України в області, яким процесуально керує прокуратура області.

На цей час вирішується питання про відсторонення підозрюваного від займаної посади, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.