Хто і за які послуги може отримати 50 тис. га землі в Рівненській області?

Народний депутат України Ірина Суслова опублікувала у "Facebook" допис, у якому йдеться про те , що Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко встиг посприяти видачі своєму політичному «патрону» Олександру Онищенку 50 тис. га землі, де залягає бурштин. 

"Перед своїм звільненням міністр екології та природніх ресурсів Ігор Шевченко встиг посприяти видачі своєму політичному «патрону» Олександру Онищенко 50 тис. га. землі, де залягає бурштин. Звернулася у Генпрокуратуру із проханням розібратися у ситуації і вжити необхідних заходів.
18 червня міністр Шевченко заявив, що очолюване ним відомство займається розробкою пропозицій до законопроекту, який дозволить місцевому населенню легально добувати бурштин і здавати його державі. А уже 26 червня Комісія з питань погодження надання надр дає добро на виділення фірмі «Надра-Спецленд Ресурси» землі у користування з метою розробки ділянок бурштину. Розмір території, що виділяється у Рівненській області - 50 тис. га. Експерти пов’язують зазначену компанію із нардепом, що входить до групи «парламентських тушок» «Воля народу» Олександром Онищенком.
Уся ця не хитра операція реалізовувалася під час скандалу. В результат, Шевченко через польоти літаком за кошти нардепа-олігарха Онищенка, був із ганьбою звільнений парламентом. Але, схоже, завдання «патрона» виконати встиг. Стає зрозумілим, чому Шевченко до останнього так тримався за своє крісло…
Запущена схема монополізації видобутку народного багатства виглядає особливо цинічною на тлі регулярних конфліктів між правоохоронцями та видобувачами бурштину-місцевими мешканцями. Поділяю обурення людей, які просять мене не допустити перерозподілу багатств на користь олігархів. Зробимо усе можливе, щоб запобігти незаконному захопленню «золотих земель» нечесними політико-бізнесменами.
"


Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.