За фактом перевищення правоохоронцями у Дубровиці службових повноважень триває досудове розслідування

Прокуратура Рівненської області здійснює досудове розслідування за фактом перевищення працівниками правоохоронних органів службових повноважень, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за ч. 2 ст. 365 КК України.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

Підставою для реагування стали оприлюднені низкою засобів масової інформації матеріали відеозйомки інциденту, що трапився 29.07.2015 у місті Дубровиця, під час якого правоохоронці у балаклавах застосували до громадян, що зібралися на проїжджій частині районного центру, зброю.

- Чи правомірно правоохоронці застосували зброю зʼясується за результатами проведення повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин справи, - зазначив Андрій Боровик та додав, що у прокуратурі області також проводиться службове розслідування стосовно й працівників прокуратури Дубровицького району, які були присутні на місці інциденту.

Крім того, слідчим управлінням УМВС України в області за фактами, що відбулися цього ж дня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконання ними службових обов’язків), ст. 294 (масові заворушення) КК України.

Хід досудового розслідування у даних кримінальних провадженнях перебуває на контролі керівництва прокуратури Рівненської області, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.