Учасникам АТО з Рівненщини куплять квартири

25 сімей загиблих учасників АТО та троє військових, котрі стали інвалідами ІІ групи під час війни на сході, невдовзі отримають квартири. На ці цілі з держбюджету для Рівненщини зарезервовано 12 мільйонів 300 тисяч гривень.

- Ці гроші розподілено пропорційно до кількості сімей учасників АТО, які перебувають на квартирному обліку. Так, кошти отримають Березнівський, Гощанський, Демидівський, Здолбунівський, Корецький, Костопільський, Млинівський, Радивилівський, Рівненський та  Сарненський райони, а також міста Острог та Рівне, - повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. – Шукатимуть житло на місцях. За моїм дорученням, голови РДА мають зробити усю технічну роботу оперативно, аби родини наших Героїв змогли вселитися у нові помешкання якнайшвидше. Вкотре наголошую, обласна виконавча влада робитиме усе від неї залежне, аби сім’ї учасників АТО та самі військові відчували постійну підтримку.

Так, Рівненщина – серед областей, які отримали чи не найбільшу суму для придбання житла. Це стало можливим завдяки представленню потреб Рівненської області головою ОДА Віталієм Чугунніковим на столичному рівні. Для прикладу, Волинській області на ці цілі виділили 7 мільйонів, Хмельницькій – близько 5.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.