Бурштинова операція у Рівному ще триває

У Рівному сьогодні ще вилучають обладнання для видобутку та обробки бурштину та документи.

Про це під час брифінгу у Києві повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

- Вилучений сьогодні вночі бурштину на території Рівненської області - елемент великої нашої розробки, яку ми готували декілька тижнів. Напевно це вперше така ситуація, коли і розслідування продовжується, і злочинно добутий бурштин знаходиться у нашому розположенні. Тепер нам необхідно відпрацьовувати відповідне рішення, - зазначив очільник МВС України.

За словами Арсена Авакова, операція проводилась спеціальною групою Міністерства внутрішніх справ за участі Державної фіксальної служби та податкової міліції.

- На даний момент слідчі дії проводяться. Там на місті ще вилучають сьогодні обладнання для видобутку бурштину, обладнання для його оброботки, документи і таке інше, - зазначив головний міліціонер країни.

Нагадаємо, що загальна вартість бурштину, який вилучили сьогодні у Рівному становить 60 мільйонів гривень.

Також Арсеній Яценюк повідомив, що законодавство України дозволяє реалізувати вилучений у Рівному вніч на 4 серпня бурштин вагою 2 тони 640 кілограмів на аукціоні.

Уряд України у вересні буде знову звертатись до Верховної Ради щодо прийняття законопроекту, який наведе лад у питанні видобутку бурштину.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.