Скандальний рівненський прокурор оскаржуватиме своє звільнення в суді

Сьогодні відбулося чергове засідання в Рівненському окружному адміністративному суді щодо поновлення на посаді прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія. Він вважає, що його звільнили незаконно. Нагадаємо, прокурора впіймали на отриманні  хабара.

Андрій Таргоній під час засідання подав клопотання про збільшення позовних вимог:  визнати неправомірним,  скасувати наказ про його звільнення та поновити на посаді. Зобов’язати  прокурора області виплатити середню заробітну плату в період, коли Андрій Таргоній не працював, та залучити до судового процесу як відповідача Генеральну прокуратури України, адже вона у своєму наказі про його звільнення ще і позбавила класного чину. Андрій Таргоній вважає себе невинним і каже, що ніякого проступку не вчиняв.

Прокурор відділу прокуратури Рівненської області  Андрій Грицак намагався довести, що таке клопотання юридично не грамотне і не підлягає задоволенню.

- Вказане клопотання є юридично неграмотним, адже воно не про збільшення позовних вимог, а про зміну предмету позову, бо хочуть залучити до справи і Генеральну прокуратуру України, - зазначає Андрій Грицак. - Окрім того, таке клопотання можна подавати лише до розгляду справи по суті, але він цього не зробив. Правової підстави задовільнити його немає. Окрім того, якщо це клопотання буде задоволене,  то вказана справа стане непідсудною суду міста Рівне. 

Вислухавши доводи обох сторін, суддя Андрій Сало задовольнив клопотання Андрія Таргонія про збільшення позовних вимог. Судове засідання перенесли на 16.30  11 серпня 2015 року  у зв’язку із залученням Генеральної прокуратури України як відповідача у справі. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.