У Рівному ремонтують дороги

У Рівному ремонтують дорогу на вулиці Гагаріна. Тут комунальники на всій протяжності вулиці Гагаріна замінюють бордюри. Усе це є продовженням ремонту перехрестя вулиць Черняка-Гагаріна, який відновили декілька місяців тому.

Нагадаємо на відрізку дороги від перехрестя Черняка-Гагаріна і до перехрестя з вулицею Кн.Романа проектом передбачено роботи по проведенню капітального ремонту дорожнього полотна та тротуарів із заміною бордюрів.

Крім того, нині асфальтувюють дворові території. Щонайменше вже у 23 дворах навели лад. Серед них вулиці: Студенська, 1, Кіквідзе, 22, , уся вулиця Спартака, Вулиця Відінська, 36, 38, 39, 40, Крушельницької, 62а, Чорновола, 17, Шухевича, 4, Вербова, 38, 44, Коновальця, 22, Пр. Миру, 7,9, 10, уся вулиця Корнинська (тротуари), реконструкція у районі Нового двору біля церкви, тротуари по вул. Данила Галицького, тротуари в районі поліклініки № 3, що на вул. Макарова та ін.

Цьогоріч комунальники планують встигнути зробити набагато більше, аніж за минулі два роки. Адже у 2015 році казначейство вперше не затримує виплат.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Гранітні підуть на обійстя замовників і виконавців "ремонту"

Я не розумію, як можна гранітні бордюри, які там лежать 40 років та ще пролежать 100 поміняти на бетонні. А куди подінуть гранітні бордюри!?Це або повна дурість керівництва міста чи звичайні "відкати" керівництву міста!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.