На Рівненщині фірма відповідатиме за забруднення повітря та незаконне використання найманої праці

Прокуратурою Здолбунівського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю та забруднення атмосферного повітря (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172 та ч. 1 ст. 241 КК України).

Досудове розслідування здійснюється Здолбунівським РВ УМВС України у Рівненській області.

Попередньо встановлено, що субʼєкт господарювання використовував без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок найману працю з виготовлення деревного вугілля 5 осіб, позбавивши останніх права на реалізацію трудових та соціальних гарантій.

Крім того, з’ясовано, що вказана господарська діяльність здійснювалася на території Будеразької сільської ради (а саме – неподалік урочища Гурби) з порушенням спеціальних правил у сфері охорони довкілля та спричиняла забруднення атмосферного повітря викидами шкідливих речовин.

У звʼязку з цим у межах кримінального провадження проводяться перевірки дотримання вимог трудового, екологічного, земельного та лісового законодавства з метою зʼясування усіх обставин кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.