Київський гурт присвятив пісню рівненському озеру Басів Кут

Гурт "SHRI-Ланка" (Острів Приємних Вібрацій) записав нову пісню "Поплавок", у якій йдеться про відпочинок на рівненському озері Басів Кут. Трек створений у рамках проекту "12 разів за 12 тижнів".

- Свіжий трек про Басів Кут від нашого вічно сонячного проекту SHRI-Lanka. Ваші перепости неймовірно прикрасять наше життя. Безмежно вам за них вдячні)))), - написав у Facebook рівненський журналіст та вокаліст гурту "PALESTINA" Максим Коломис.

- Перше правило острів'янина з приємними вібраціями - не сумувати у будь-якій ситуації, продовжувати рух вперед із посмішкою на обличчі! Це досить просто робити, якщо пам'ятати, що те, що відбувається, цілком залежить від твого ставлення до світу. От і вирішили ми зробити "12 разів за 12 тижнів", де за допомогою пісень можна підсилити ефект гарного настрою і присутності блага. Віртуальний материк доступний кожному, у кого душа відкрита і любить пізнавати нове, йти вперед. Якщо нам по дорозі, то можете взяти участь у записі нового альбому своєю допомогою, - так описують проект "12 разів за 12 тижнів" учасники гурту "SHRI-Ланка".

Група SHRI-Ланка існує вже майже 2 роки. З'явився цей колектив влітку 2008, випустивши дебютний альбом "Можна".

Музичний стиль самі острів'яни характеризують як "ненапряжну". Найбільше підходить так зване easy listening, тобто легке прослуховування.

Ключові слова: 

Коментарі

Запрошую на сайт Моя Підбірка http://www.moyapidbirka.com.ua – це безкоштовний хостинг та обмінник файлами. #Followback #мояпідбірка

Цій пісні уже близько року ось навіть кліп є: https://www.youtube.com/watch?v=5rpkRSm0c0k

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.