На Рівненському полігоні знову помер мобілізований

Дванадцята смерть сталася на Рівненському загальновійськовому полігоні - помер 51-річний прикарпатець Петро Лисюк. Причини та обставини смерті мобілізованого з`ясовуватиме, як зазвичай, судмедекспертиза та міліція, Повідомляє "Чарівне".

Наразі відомо, що Петро Лисюк помер від серцевої недостатності. А на полігоні пробув всього день, інформує прес-служба ОК "Захід". Військові впевнені, що в чоловіка зупинилося серце. 

Тим часом pravda.if.ua повідомляє, що Петро Лисюк мешкав у селі Виноград Городенківського райну, був мобілізований Городенківським райвійськкоматом. Військові зазначили, що в медичній картці загиблого про серцеві хвороби не йшлося. Та й сам мобілізований на серце не скаржився.

Ключові слова: 

Коментарі

Одне не зрозуміло:чому і надалі мобілізовують,коли підписана мінська угода про перемир'я?Хто хоче воювати питання?Яка сторона?Чому не виконуються мінські угоди про перемир'я?

Хто там дивиться в мед картку.Їм загребзсти чим побільше!Виконати план як при ссср.

В такому випадку потрібно спитати у горе-лікарів, які, аби виконати план по мобілізації, загрібають всіх хто на ногах ще тримається! Дивитися потрібно на людину, а не в її медичну картку!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.