На Дубенщині створять 8 громад

6 серпня відбулось засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Дубенського району.

Голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк повідомив, що врахувавши пропозиції району, обласна робоча група внесла зміни в перспективний план об'єднаних громад Дубенського району. Таким чином для затвердження обласною радою виносяться 8 громад на теренах Дубенщини з центрами в м. Дубно, Семидуби, Смига, Варковичі, Привільне, Мирогоща, Верба, Мильча. Як зазначив Юрій Парфенюк кожна з цих громад буде спроможною та самодостатньою.

Більшість сільських рад знаходяться на стадії розробки проектів рішень про добровільне об'єднання громад. В населених пунктах Тараканівської та Плосківської сільських рад  завершується обговорення щодо об'єднання.

Відкритим залишається питання щодо сіл Бортниця і Зелене Іваннівської сільської ради, які попри згоду сільради на об'єднання з містом Дубно, бажають стати частиною Привільненської об'єднаної громади.

З даного приводу керівник апарату облдержадміністрації Олександр Корнійчук зауважив - «Звичайно потрібно прислуховуватися до думки жителів сільських рад, адже об’єднання громад повинно відбуватися на добровільних засадах. Проте бажання окремих населених пунктів однієї сільради увійти до різних громад наразі не відповідає вимогам статті 4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», де зазначається, що межі об’єднаної територіальної громади визначаються по зовнішніх межах юрисдикції рад територіальних громад, що об’єдналися».

Про це повідомляє прес-служба Дубенської РДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.