На Рівненщині вже 268 учасників АТО отримали землю

На Рівненщині 268 учасників АТО отримали земельні ділянки загальною площею 47,17 гектара. Спеціалісти органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування області забезпечили відведення 67 ділянок під будівництво, 186 ділянок – для ведення садівництва і 15 земельних ділянок – для ведення господарства.

Найбільше – 82 земельні ділянки – учасники АТО отримали у Рівненському районі, 53 - у Дубровицькому та 47 – у Володимирецькому.

Разом з тим, в області вже надано 1566 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 212,35 гектара. Таку ініціативу землевпорядної служби про першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців в Україні було запроваджено з червня 2014 року.

«Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 3098 захисників України. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1122 земельні ділянки, Рівненському та Здолбунівському районах – відповідно 577 і 228, місті Дубно - 164. Всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку. Спеціалісти продовжують працювати над пошуком вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та членам родин загиблих військовослужбовців» - повідомила в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО визначено земельні масиви загальною площею 620 гектарів земель.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.