Рівненський «Верес» готується до сьогоднішнього першого домашнього матчу

Вчора на стадіоні «Авангард» відбулися загальні збори членів ФК «Верес». На них переобрали керівництво клубу, склад Наглядової ради та презентували вболівальникам команду. Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ».

Майже 90 членів ФК «Верес» прийшли на стадіон «Авангард», аби разом вирішити важливі для клубу питання.

На початку зборів членам клубу презентували повний склад футбольного клубу «Верес» та тренерський штаб. Гравців та тренерів представляв Євген Донцов, а вони по одному під оплески виходили на поле.

Гравці запевнили шанувальників «Вереса», що до гри готові, а головний тренер Олег Лутков пригадав, що колись приїжджав до Рівного як гравець, і місцева команда тоді святкувала перемогу.

Він подякував вболівальникам за підтримку й заявив, що йому дуже приємно, що до Рівного повертається великий футбол.

Після цього футбольна частина зборів завершилась і почалась робота.

Президент клубу, кращий бомбардир в історії «Вереса» Володимир Чирков повідомив, що у зв’язку зі станом здоров’я він не може виконувати свої обов’язки і написав заяву на складання своїх повноважень.

Через це на зборах поставили питання про обрання нового президента. Ним в результаті голосування обрали нинішнього голову РОФФ, ініціатора відродження ФК «Верес» Олексія Хахльова.

Отримав «Верес» і генерального директора – ним став виконавчий директор клубу Євген Донцов.

Також рішенням загальних зборів був затверджений новий склад Наглядової ради клубу, до якого увійшли Віктор Данилов, Дмитро Зайцев, Сергій Рибачок, Антон Сачук, Іванна Смачило, Наталія Панфілова, Оксана Юрченко, Олексій Бучинський, Святослав Клічук, Зураб Кантарія, Сергій Ющишин, Олександр Оверчук, Олександр Харват, Михайло Кривко, Тарас Тирак, Сергій Скоропляс, Олег Хомич, Микола Несенюк, Олександр Мрозович, Микола Кульчинський та Юлія Щербяк.

Крім того, відповідаючи на запитання вболівальників, керівники ФК «Верес» повідомили, що працюватимуть над системою знижок на квитки для певних верств населення, зокрема для дітей, пенсіонерів та учасників війни на Сході України.

До слова, сьогоднішній матч безкоштовно відвідають 16 ветеранів війни, які спостерігатимуть за грою з ВІП-ложі.

Ніяких інших ВІП-персон у клубі почесними місцями забезпечувати не будуть. Як уже заявляли у клубі, якщо на матч завітають керівники міста та області, то сидіти вони будуть, як і всі, на трибунах, серед людей.

Нагадаємо, що перший домашній матч «Вереса» проти ФК «Нікополь» відбудеться сьогодні, 8 серпня, о 18.00.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Не хоч нікого ображати, але чотири місяця тому, коли ми озвучили ідею відродження клубу, то фахівці казали, що це повне безглуздя і з цього нічого не вийде. Так, перший домашній матч організовували здебільшого люди раніше далекі від футболу. І що це змінює? Від цього перемога якась не така, чи відроджений клуб неправильний?

Вітаємо з перемогою. Справжнє свято футболу відбулося в Рівному. Молодці.

Список людей, які увійдуть до команди Хахльова у випадку обрання до органів влади.От Кривко не вписується.

Список членів наглядової ради змахує на партійний список. Ні, це не критика. Я підтримую намагання активної частини мешканців міста відродити великий футбол але де ж у списку фахівці, одні громадські діячі та політики.

Ніколи цій команді не вийти у 1 лігу !
Як були колхозніками так і залишаться !
Доречі голова федерації футболу, також такий !
П.с: скоріше Видаліть коментар, адже я тут обісрав вашого протеже хахлужку)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.