На Рівненщині сільські голови не хочуть вручати повісток?

У Рівненській області тривають заходи шостої хвилі часткової мобілізації, під час якої до лав Збройних Сил України планується призвати понад півтори тисячі військовозобов’язаних.

Попри складну ситуацію на сході України, ротацію особового складу та демобілізацію бійців, що вже прослужили понад рік, деякі посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування саботують заходи захисту українських земель.

Зокрема, за інформацією із Рівненського ОВК, оповіщення військовозобов’язаних проводиться лише силам військових комісаріатів та групами оповіщення з представниками УМВС України в Рівненській області. Голови та військові обліковці сільських (селищних) рад дієвої участі в оповіщенні військовозобов’язаних не беруть, в основному виступають у ролі спостерігачів та продовжують ігнорувати виконання статті 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Зокрема, до цього часу оповіщення не розпочато:

Березнівський район: Білківською, Великопільською, Друхівською, Моквинською, Поліською, Хмелівською сільськими радами.

Володимирецький район: Берестівською, Більсько-Вільською, Балаховицькою, Біленською, Хиноцькою, Любахівською, Ромейківською, Собіщицькою, Степангородською сільськими радами.

Гощанський район: Жаврівською, Майківською сільськими радами.

Дубенський район: Майданською, Мильчанською, Озерянською, Соснівською сільськими радами.

Дубровицький район: Бережницькою, Велюнською, Великоозерянською, Висоцькою, Жаденською, Лісівською, Миляцькою, Мочулищанською, Осівською, Перебродівською, Сварицевицькою, Удрицькою сільськими радами.

Демидівський район: Золочівською, Рудківською сільскими радами.

Зарічненський район: Вичівською, Кутинською, Кухітсько-Вільською, Морочненською, Нобельською, Новорічицькою, Перекальською, Річицькою, Сенчицькою сільськими радами.

Корецький район: Великоклецківською, Сторожівською сільськими радами.

Костопільський район: Золотолинською, Малостиденською, Пеньківською, Підлужанською, Постійненською сільськими радами.

Млинівський район: Берегівською, Малинською, Мальованською, Новосільсківською, Пітушківською, Певжівською, Привітненською, Торговицькою сільскими радами.

Острозький район: Вільбівнецькою, Мощаницькою, Розвазькою, Сіянцівською, Тесівською, Хорівською сільськими радами.

Рокитнівський район: Біловізькою, Борівською, Вежицькою, Глиннівською, Кам’янською, Сновидовицькою, Старосільскою сільскими радами, Томашгородською селищною радою.

Сарненський район: Вирівською, Карпилівською, Любиковицькою, Степанською, Селищенською, Костянтинівською, Тутовицькую, Тиннівською, Зносицькою сільськими радами.

Про це повідомили з прес-служби ОК "Захід".

Ключові слова: 

Коментарі

І,правильно роблять,Не їх, ця жидівська війна...

ну а ви поставте себе на місце сільського голови. Сьогодні ві вручає повістку. А на завтра його односельці приходять з АТО без рук і ніг (для села це гірше ніж смерть, бо відразу стаєш обузою для близьких) або взагалі в гробах. Це не місто, в селі він і його сім'я назавжди стануть ізгоями і будуть приречені на прокльони односельців, а можливо навіть і помсти родичів. Так що добре вони розуміють що роблять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.