У Радивилові відбувся відкритий військовий вишкіл "Правого сектору"

7 серпня, в Радивилові відбувся відкритий військовий вишкіл «Правого сектору».

Навчитись основам військової справи та націоналістичної ідеології прийшли кілька сотень радивилівців. Активісти місцевого осередку, разом з бійцями 10-го ЗБат ДУК ПС, ознайомили всіх бажаючих з різними видами зброї та амуніції. Дорослі та діти особливо зацікавились збором-розбором АК-47. Бійці ЗБату показали свою майстерність у штурмі приміщень на показовому виступі. 

Як повідомили у прес-службі "Правого сектору" Рівненщини, після вишколу активісти разом з небайдужими радивилівцями рушили до районної ради, де передали місцевій владі звернення. 

"Сьогодні ми усвідомлюємо, що вимушені воювати на два фронти: з одного боку – відкрита агресія зі сторони Російської федерації, а з іншого - режим внутрішньої окупації. В подіях на майдані славою вкрила себе Небесна Сотня. У війні на Сході «небесними» стали цілі батальйони. Ми не можемо забути їх кров пролиту в боротьбі за Україні. З нами в одному ряду стоять білоруси, євреї, грузини, азейбаржанці – це ті народи ті народності, які населяють Україну", - йдеться в зверненні.

Правосекторці висунули вимоги, які задекралував всеукраїнський з'їзд національно-визвольного руху "Правий сектор".

Подібні заходи відбудуться в кожному районі Рівненщини.

- Ми донесемо її до кожного жителя і здійснимо акцію "Геть владу зрадників!" та разом з народом України змінимо цю стару корупційну систему влади! - зазначили у прес-службі "Правого сектору" Рівненщини.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.