Голова Рівнеоблради давив на дітей авторитетом

У рамках обласної просвітницької кампанії «Здоровий Я» голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов відвідав дитячий позашкільний санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець».

Як повідомили з прес-служби Рівненської обласної ради, там активісти проводили цикл тематичних занять із молоддю. У такий спосіб Громадська організація «Шкільний євроклуб «Єврокалина» прагне популяризувати здоровий спосіб життя через неформальне спілкування, залучивши представників різних поколінь до відвертого діалогу.

На прості запитання фахівців діти дають вичерпні відповіді, і про шкідливі звички вони майже усе знають. Психолог вищої категорії Жанна Гаврильчик переконує, що заборона на дітей не діє, їм потрібно пропонувати альтернативу.

До свого проекту «Шкільний Євроклуб «Єврокалина» долучає відомих людей Рівненщини, аби вони на своєму прикладі розповіли підростаючому поколінню, що успіху та визнання можна досягнути без шкідливих звичок. Михайло Кириллов у «Корчагінці» зізнався, що його ранок починається у спортзалі.

– Мене запросили, так би мовити, давити авторитетом. Зізнаюсь, що ідея чудова, було б ще краще, якби й інші відомі люди, чи то політики, артисти, спортсмени знайшли час, приїхали до дітей і зі своєї позиції переконали їх берегти власне здоров’я. Аргументи публічних персон є більш дієвими, їм більше вірять. От я зізнався дітям, що кожного ранку намагаюсь перед роботою відвідати спортзал. Якщо цей факт мотивуватиме хоч кількох робити зранку зарядку – це вже успіх, - зазначив Михайло Кириллов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.